Тиждень зарубіжної літератури


#Тижденьзарубіжноїлітертаури. 2023

День перший. Світлини "Я люблю читати"
04.12-10.12 2023 «Національний тиждень читання».
#тижденьчитання2023 #бутисвоїми


День другий. Захист творчих робіт.
05.12.2023 року відбувся захист творчих робіт із зарубіжної літератури та мистецтва. Ми спілкувались, згадували та дивувались. Нас оточували герої незабутніх творів Д.Дефо, М.Гоголя, Дж.Олдріджа, В.Гюго, поезія Г.Гейне. Творчі роботи Д.Алексєєва, А.Одовійчука, Л.Черемшенко, А.Кочанджи (6 клас), С.Пташнік (7 клас), Є.Левковської, І.Таркв, Б.Безталанного, К.Гуменюка (9 клас) викликали жваву дискусію. Наснаги, вам, діти! Творчих звершень й насолоди від читання!
04.12-10.12 2023 «Національний тиждень читання».
#тижденьчитання2023 #бутисвоїми
День третій. Звіт про інтелектуальну гру буде завтра. А поки що нехай з вами буде Маленький принц відеочитання
#Тижденьзарубіжноїлітератури. Звіт. День третій. Інтелектуальна гра. Змагались 4 команди, боротьба була запеклою, але перемогу здобула команда у складі: Малярчук Саша, Черемшенко Люба, Одовійчук Андрій. Вітаємо. Дякую усім учасникам гри, ви усі старались, думали, згадували. Це найголовніше. Дякую й помічникам Плахотному А. та Масному К.
День четвертий. Старшокласники виступили перед учнями 6-9 класів, обговорили художні твори, які не залишили їх байдужими. Аня Трояновська знову переживала історію Міо ("Міо, мій Міо" А.Ліндгрен) з 6 класом; Безталанний Б. і Денис Гринько разом із 7 класом дискутували про відносини батьків і дітей ("Останній дюйм" Дж.Олдрідж); Ваня Тарко розповів 8 класу про героїзм Роланда ("Пісня про Роланда")


Тиждень зарубіжної літератури 17.02-21.02.20

Мешканці КАБІНЕТУ  3  , учні 8 класу та читачіщознайшлисвоїкрила" ЗАПРОШУЮТЬ!
Вівторок - Акція "Здивуй"
Середа - "Читай-Я" - пишу про тебе, моя книга
Четвер - Літературний салон "Читачіщознайшлисвоїкрила"
П'ятниця - "Презентація літературних знахідок "Найкраще "

Отже, тиждень зарубіжної завершується. Що було цікавого?
У вівторок любителі поезії здивували мешканців Кабінету декламацією віршів. З насолодою слухали Чорноволюк Анастасію (8 клас), Кардаш Інну (8 кл), Понамаренко Наталію (8 кл). Приємно вразив Кулик Женя (6 кл), який запалився створенням віршів.
Виставка щокнижників та малюнків до творів у Кабінеті розповіла про уподобання школярів.
Найцікавіше відбулось 20.02. Кабінет приймав гостей. Тих, кого знав колись, багато років тому, тих, хто був тут нещодавно, тих, хто приходить сюди кожного тижня на урок зарубіжної літератури. Що було? Що почули, про що говорили, чим ділились, можуть розповісти Настя Чорноволюк, яка записувала інтерв'ю; Лєра Рашкевич, яка ловила кожну мить на світлину чи відео, наші, гості Чернюк Оксана Валентинівна і Алла Петрівна Оврас (випускниці Троянської школи, учителі зарубіжної літератури за фахом). Може розповісти свічка, яка дарувала свій вогник кожному, хто прийшов на цю зустріч у Літературному куфЕркові.
...Шана Небесній сотні, розповідь про Нобелівського лауреата з літератури і співака Боба Ділана, інтерв'ю про нього Андрія Макаревича, історія Літературного салону 2010- 2012, прозвучали вірші талановитих людей Троянки: Валентини Товкіс, Світлани Сторожук, Алли Оврас, Олени Дудник, Сергія Завальнюка, Ольги Тарко, Ірини Карпюк, Олександра Дерябкіна. Не обійшлося й без пісні й гітари. Юрій Бак подарував гостям віночок пісень Андрія Макаревича. Але говорили не тільки про історію й минуле. Сучані діти теж талановиті. Сонети Іллі Гірника читали його друзі: Кулик Володимир, Опаневич Лєра. Чорноволюк Настя. Світ Іллі захопив присутніх й здивував своєю незвичністю. Макогоненко Ліза, Прокопенко Алла, Прокопенко Мирослава прочитали вірші, які їм подобаються. Це був й Маргул-Шпербер, й Гейне... Кабінет дякує усім, хто спілкувася, інтерпретував. декламував, відчував крила...
Тиждень зарубіжної літератури 18.02-22.02.19
Мешканці КАБІНЕТУ  3 та КНИГАЩОШУКАЄЧИТАЧА ЗАПРОШУЮТЬ!
Понеділок – 7-8 клас для васКвестище або ЩОСЬПІДНАГЛЯДОМКОТА
ВівторокАкція «Селфі для Книгищошукаєчитача» 1-11 кл
СередаВиставка творчих робіт учнів 5-9 класів, демонстрація відео «А булооо!»
 ЧетверАкція «Селфі для Книгищознайшлачитача» тільки для дорослих J J J 
Пятниця  -  День дарунків «Подаруй мене усі бажаючі можуть отримати задоволення подарувати книгу.
Книга - це вікна, через які видно душу!

Г.Бічер

Літературний челендж #клуб_фанрайтерів

Отже, Літературний челендж з елементами квесту, розпочинаєєємооо!!!
Якщо ти читаєш цю сторінку, ти прийняв рішення! Вітаю й дуже вдячна за твій вибір! Горда, що має змогу запропонувати тобі щось цікавеньке!
Після тексту розміщені завдання. Я думаю, дуже легенькі. А для творчих непосидючих та розумненьких – це просто смакота!
У далекій країні жив суворий правитель. Він мріяв про молоду й сильну країну. Одного разу він наказав знищити усіх старих людей, які вже не могли виконувати роботу. Адже вони потребували часу, уваги, а молоді треба було працювати й платити податки. Так країна позбулась немічних й слабких. На думку правителя, вона стала молодшою, багатшою й перспективнішою.
Одного року на полях не вродило зерна, плодові дерева майже не принесли врожаю. Але у коморах було достатньо запасів, люди без особливої тривоги пережили цей голодний рік. Але на 5 голодний рік запаси скінчились, навіть у володаря.

Усе частіше на вулицях почали з’являтись катафалки. Ніхто не знав, як вижити, окрім…
Завдання розумним, креативним, творчим!
1.       Продовжити притчу
2.       Натискайте на посилання й знаходьте прізвище письменника, який любив й шанував Україну. Розмістіть його світлину.
1 посилання – шукайте країну, де народився письменник, 3 літера у цьому слові – це 2 й передостання літера у прізвищі письменника.
2 посилання -  знайти слово, яке є відповіддю на запитання: «Куди віддають «гіперпосилання»? 1 літера відгадки, це перша літера прізвища письменника.
3 посилання – 1 першому реченні знайдіть слово, у якому треба 1 літеру поставити після другої. 2 літеру треба зробити доброю. 3 вже у вас має бути. 4 літера –  остання у прізвищі письменника.
3.       Як можна було врятуватись від голоду. Шукайте підказку.
4.       Розмістити свою світлину  - країна має знати своїх розумників!
5.       Не забути написати хештег J
Ще трішечки уваги!
Читайте завдання дуже уважнесенько! Якщо 1 гіперпосилання ну ніяк не дається, дайте йому відпочити й пірніть у 2 гіперпосилання! У вас усе вийде! Уперед у світ тексту!
Учитель зарубіжної літератури.
PS. ПІДКАЗОЧКА: у прізвищі є Ь. Можна запитати 9 та 10 клас - вони точно знайомі із творчістю письменника!
План тижня
3 день  - Скайп-зустріч "Літературна дегустація" 9 класи Троянської та Колиндянської ЗШ Тернопільської обл. (учитель Дячок С.О.)
4 день - Конкурс ілюстраторів
5 день - Підведення підсумків
Понеділок наступного тижня - нагородження учасниківНемає коментарів: